Ana Lingerie Blog to wyjątkowe miejsce, dla wszystkich kobiet które kochają piękną bieliznę i którym jest ona bliska 🙂 Regularnie publikowane artykuły pozwolą poszerzyć wiedzę o brafittingu i zapoznać się z najnowszymi trendami w bieliźnie, tej eleganckiej jak również sportowej i codziennej.

Publikujemy teksty, które ukazują bieliznę w szerszym kontekście – sięgamy do historii mody i popkultury, aby pokazać jej różnorodność i rolę jaką odgrywa w naszym życiu. Na bieżąco staramy się przybliżyć czytelniczkom tematy związane z szeroko pojmowaną kobiecością, a bielizna jest dla nas pretekstem do dyskusji o tym co dla nas kobiet ważne.

Swoją działalnością wspieramy również znaną wielu Polkom markę „Świat Kobiet” ANA – przyjazny sklep internetowy, w którym można znaleźć bieliznę na każdą okazję. Jeśli jeszcze nie byłaś w naszym sklepie, zapraszamy: www.sklep-biustonosze.pl

Nasz blog powstał dla wszystkich, którzy interesują się trendami oraz kochają bieliznę. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie, komentarze i pomysły!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*