Subiektyny przegląd bielizny erotycznej cz. II
Bielizna, Trendy

Subiektywny przegląd bielizny erotycznej cz. II

Specjalnie dla was, dziś kolejna część naszego subiektywnego przeglądu bielizny erotycznej. W pierwszej części pokazaliśmy sporo ciekawych konstrukcji akcentujących kobiecość. Dziś seksowna bielizna w nieco innym wydaniu.

Prosta forma a wyrafinowane detale

Tym, co w bieliźnie buduarowej uwodzi, są przyciągające oko detale, sprytnie usytuowane w strategicznych punktach kobiecego ciała. Komplety z gorsetami i stripsami w stylu boundage oplatają kobiecą sylwetkę, podkreślając w niej to, co najbardziej ponętne. Te bardziej zabudowane z opinającymi gorsetami pomagają również ją kształtować.

Nie każda kobieta darzy sentymentem taką bieliznę, bo choć na zdjęciach prezentuje się znakomicie, może nieco krępować ruchy. Osoby bardziej wrażliwe nosząc wieloczęściowe komplety odczuwają dyskomfort, bo pasków i koronek jest po prostu za dużo… Kontrą do omówionych wcześniej modeli jest elegancka bielizna w stylu minimalistycznym.

Zwróciliśmy uwagę na propozycje projektantów, które wyróżnia prosta forma. Wśród nich z jednej strony znajdują się modele bardzo skąpe, które nie tyle kobietę ubierają, co podkreślają jej nagość, z drugiej – takie, które dzięki wyeliminowaniu detali nie odwracają uwagi od zarysu sylwetki. Projekty te zaskakują na tle typowej bielizny erotycznej. Są odpowiedzią na potrzeby kobiet, które od seksownej bielizny oczekują klasy którą daje prosty krój.

Bielizna erotyczna bez skrępowania

Nocna bielizna do zadań specjalnych w stylu minimalistycznym to produkt adresowany do kobiet nowoczesnych. Jej projektanci skutecznie oddalili swoje modele od powszechnych skojarzeń z bazarową tandetą i estetyką porno. Zamiast piętrzących się koronek sięgnięto po klasyczne fasony – co ciekawe – również zapożyczone z męskiej garderoby. Peniuary a la męska koszula na pewno nie rażą dosłownością, a dzięki wykorzystaniu transparentnych tiuli czy szyfonów malują na kobiecej sylwetce miłe dla zmysłów draperie. Przezroczystości bez zbędnych ozdobników eksponują kobiecość na nieco innych zasadach. Pojawiają się w modelach dopasowanych, bliskich ciału, ale też tych luźnych, w których każda sylwetka poczuje się swobodnie.

Gama bielizny erotycznej w duchu minimalizmu ma jeszcze jedną przewagę nad klasycznymi propozycjami; brak fiszbin i sznurowań daje klientkom z większymi obwodami wybór, którego próżno szukać w typowych kompletach. Oversize’owe modele to przyjemność, na którą od dawna czekały kobiety z miską powyżej rozmiaru E!

Stopniowanie przyjemności

Zachowawczy dizajn paradoksalnie dodał tej kategorii bielizny więcej swobody, znanej ze świata mody. Poszczególne elementy znakomicie łączą się w większe całości. Nowoczesną bieliznę erotyczną można komponować w różnorodne stylizacje, dodając wciąż nowe elementy. Proste fasony fantastycznie dają się zestawiać z elementami zwykłej garderoby (paski, topy, części strojów kąpielowych, koszule, spódnice mini, zakolanówki). Również z zapożyczeniami z buduaru; jak klasyczne koronki, pończochy, kabaretki czy nasutniki. Aby nadać wieczornej stylizacji więcej pikanterii można sięgnąć po elementy typu harness lub biżuterię ciała – zakładane pod lub na, dają bardzo ciekawy efekt. Prostej elegancji nie zaszkodzi odrobina szaleństwa, a zakup jednego kompletu to zachęta do zabawy modą na więcej niż kilka wieczorów 😉

OBSESSIVE - BIJOU-901 elegancki złoty naszyjnik + body
OBSESSIVE – BIJOU-901 elegancki złoty naszyjnik + body
NOIR HANDMADE - MESH BODY
NOIR HANDMADE – Mesh Body
OBSESSIVE – STELLYA NIEBIESKA KOSZULA
OBSESSIVE – STELLYA niebieska koszula
NOIR HANDMADE - OVERALL BODY
NOIR HANDMADE – Overall Body
Erotic Lingerie Sets - Boyfriend's Shirt
Erotic Lingerie Sets – Boyfriend’s Shirt
OBSESSIVE - REDELLA Odważny komplet z łańcuszkami
OBSESSIVE – REDELLA Odważny komplet z łańcuszkami
Obsessive/Cotelli/Passion Lingerie
Obsessive / Cotelli / Passion Lingerie
Torqadorn - WHITE SHIRT WITH HARNESS BELT SET
TORQUADORN – White Shirt with Harness Belt Set
Baci Lingerie - BACI SEXY STRAPPY BODY HARNESS
BACI LINGERIE – Sexy Strappy Body Harness
NOIR HANDMADE - Powerwetlook body with high cut bottom hem
NOIR HANDMADE – Power wetlook body with high cut bottom hem

Poszukiwaczki superkobiecej bielizny erotycznej odsyłamy do wcześniejszego wpisu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*