Ciekawostki

II Edycja Salonu Bielizny w Łodzi

17.10.2015 r. w Łodzi odbyła się II edycja Salonu Bielizny, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Impreza poświęcona była wyłącznie naszej branży bieliźnianej.
Wśród wystawców, co prawda nie było wszystkich liczących się na polskim rynku firm bieliźniarskich, ale było dużo znanych i godnych polecenia takich jak: Ava, Lupoline, Gorsenia, Gaia, Kinga, Nipplex, Gabriella, Abnabel Arto, Babell, Eldar i inne.
Mieliśmy możliwość zobaczenia kolekcji bazowych i najnowszych kolekcji wiosna-lato 2016, które prezentowały się bardzo obiecująco. Dużo odważnych kolorów, nowych konstrukcji i zastosowań.

Duża konkurencja producentów w doborze wysokiej jakości tkanin, coraz lepszych konstrukcji biustonoszy powoduje coraz lepsze zaspokojenie wygórowanych oczekiwań klientek.
Na „Salonie” odbył się pokaz bielizny, było też szkolenie z zakresu braffitingu i profesjonalnej obsługi klienta.
Podczas trwania targów mężczyźni mieli na czym oko zawiesić, gdyż modelki przechadzające się pomiędzy stoiskami prezentowały nowe kolekcje bielizny, a kobiety mogły nacieszyć oczy podczas prezentacji bielizny męskiej i kąpielówek przez przystojnych panów.

Wróciliśmy zadowoleni i wyposażeni w najnowsze katalogi i upominki reklamowe i z niecierpliwością czekamy na wdrożenie nowych kolekcji do sprzedaży.
Obiecujemy śledzić na bieżąco nowości na rynku o czym niezwłocznie będziemy informować i będą one dostępne na naszym sklepie w zakładce NOWOŚCI http://www.sklep-biustonosze.pl/category/c/new

1 2 3 4 5 6

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*