Wiosenne nowości Gaia
Bielizna

Wiosenne nowości z marką GAIA

Choć pogoda za oknem wcale nie przypomina wiosny, chcemy przedstawić kilka propozycji nowych modeli w wydaniu wiosennym marki GAIA. Producent stawia w tym sezonie na motywy – klasyczne kolory czerni, bieli i beżu, zdobienia koronką, na mocny motyw kwiatowy i soczyste, głębokie kolory. Poniżej zdjęcia klasyki, która nigdy się nie znudzi:

http://www.sklep-biustonosze.pl/biustonosze,c,402

Biustonosz
Biustonosz
Biustonosz

Przedstawione modele biustonoszy to symbole 610 usztywniany, 609 semi-soft i 624 balkonetka. Idealne do każdej stylizacji i na każdy dzień. Bardzo wygodne, delikatnie zdobione.

Następne biustonosze, w drugiej odsłonie- motyw kwiatowy:

Biustonosz
Biustonosz
Biustonosz

Półusztywniane modele z  połączonym eleganckim haftem, wykończone subtelną koronką. Żywe i wyraziste kolory dodają energii i kobiecości. Dla kobiet odważnych i lubiących eksperymentować ze swoją bielizną. Przedstawione zdjęcia to modele 603, 642 i 646.

Ostatnia odsłona nowości to soczyste, głębokie i jednolite kolory- czerwień.

Biustonosz

Jest to biustonosz model 633, kuszący rubin – półusztywniany. Dla mniejszych i tych większych biustów.

Wszystkie propozycje są idealnie dopasowane i dopieszczone przez producenta. Występują w szerokiej gamie rozmiarowej i jak widzicie ogromnym wyborze kolorystycznym. Zapraszamy na zakupy i do poszukiwań swojego wymarzonego biustonosza.

Zobacz także

1 Comment

  1. kittykatty says:

    super marka – polecam wszystkim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*