Bielizna

Laureat wśród biustonoszy

Chcielibyśmy przedstawić biustonosz, który otrzymał nagrodę Super Produkt Świata Kobiet 2015. Biustonosz Virginia 871 firmy Corin, jest owocem wielomiesięcznych laboratoryjnych badań.

DSC00889 Miseczki oraz ich kształt równomiernie rozkładają nacisk na biust, są wygodniejsze i nie powodują  zbędnych ucisków. Jego nietypowy kształt opracowany został przez konstruktorów Corin oraz inżynierów z Politechniki Łódzkiej, a nad przebiegiem prac czuwał kierownik Kliniki Chorób Piersi i Chirurgii Onkologicznej Centrum Zdrowia Matki Polki. Wykonany został z ultra lekkiego trójwymiarowego materiału SPACER. Miseczka biustonosza jest termicznie formowana i składa się z trzech warstw powierzchni tekstylnych. Pomiędzy warstwami tkaniny znajduje się trójwymiarowa miękka pianka, która przepuszcza powietrze i pozwala oddychać skórze.

DSC00891

Virginia doskonale dopasowuje się do kształtu piersi. Podtrzymuje biust i jest przyjemny w dotyku, posiada nieodpinane ramiączka zakończone pięknym motywem kwiatowym, ma trzyrzędowe zapięcie a dzięki gładkiej powierzchni  bielizna nie odznacza się pod ubraniem.

Dostępny jest w trzech kolorach – białym, czarnym i beżowym.

Dostępne rozmiary na http://www.sklep-biustonosze.pl/Corin-biustonosz-virginia-17871,p,8776

DSC00892DSC00890

Inne modele z firmy Corin dostępne

http://www.sklep-biustonosze.pl/Corin-biustonosz-alma-17825,p,34540

http://www.sklep-biustonosze.pl/Dolly-872-p55159

Zobacz także

1 Comment

  1. Prezentuje się bardzo ciekawie (zwłaszcza to termincze dopasowywanie), ale chyba będzie trzeba poczekać na jakiś rabacik…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*