Laureat wśród biustonoszy
Bielizna

Laureat wśród biustonoszy

Chcielibyśmy przedstawić biustonosz, który otrzymał nagrodę Super Produkt Świata Kobiet 2015. Biustonosz Virginia 871 firmy Corin, jest owocem wielomiesięcznych laboratoryjnych badań.

Biustonosz Virginia

Miseczki oraz ich kształt równomiernie rozkładają nacisk na biust, są wygodniejsze i nie powodują zbędnych ucisków. Jego nietypowy kształt opracowany został przez konstruktorów Corin oraz inżynierów z Politechniki Łódzkiej, a nad przebiegiem prac czuwał kierownik Kliniki Chorób Piersi i Chirurgii Onkologicznej Centrum Zdrowia Matki Polki. Wykonany został z ultra lekkiego trójwymiarowego materiału SPACER. Miseczka biustonosza jest termicznie formowana i składa się z trzech warstw powierzchni tekstylnych. Pomiędzy warstwami tkaniny znajduje się trójwymiarowa miękka pianka, która przepuszcza powietrze i pozwala oddychać skórze.

Virginia doskonale dopasowuje się do kształtu piersi. Podtrzymuje biust i jest przyjemny w dotyku, posiada nieodpinane ramiączka zakończone pięknym motywem kwiatowym, ma trzyrzędowe zapięcie a dzięki gładkiej powierzchni  bielizna nie odznacza się pod ubraniem.

Biustonosz Virginia

Dostępne rozmiary na http://www.sklep-biustonosze.pl/Corin-biustonosz-virginia-17871,p,8776

Biustonosz Virginia
Biustonosz Virginia

Dostępny jest w kilkunastu kolorach.

Paleta kolorów biustonosza Virginia

Biustonosz ciągle dostępny w naszej ofercie, możecie go kupić TUTAJ!

Biała Virginia
Cielista Virginia
Czarna Virginia

Inne modele firmy Corin dostępne tutaj:
https://www.sklep-biustonosze.pl/szukaj.html/szukaj=biustonosz/producent=62

Zobacz także

1 Comment

  1. Prezentuje się bardzo ciekawie (zwłaszcza to termincze dopasowywanie), ale chyba będzie trzeba poczekać na jakiś rabacik…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*